განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი აცხადებს კონკურსებს ადრეული აღზრდისა და განათლების ან/და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულების კურიკულუმის,  სანიტარული და ჰიგიენური ნორმებისა და კვების ექსპერტთა შერჩევის მიზნით.
კონკურსები გამოცხადდა:
ადრეული აღზრდისა და განათლების ან/და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულების სანიტარული და ჰიგიენური ნორმების ექსპერტთა შერჩევის მიზნით. დეტალური ინფორმაცია იხილოთ ბმულზე:https://eqe.ge/ka/posts/4073/ckhaddeba-konkursi
ადრეული აღზრდისა და განათლების ან/და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულების კვების დარგში ექსპერტთა შერჩევის მიზნით. დეტალური ინფორმაცია იხილოთ ბმულზე:https://eqe.ge/ka/posts/4072/ckhaddeba-konkursi
ადრეული აღზრდისა და განათლების ან/და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულების კურიკულუმის ექსპერტთა შერჩევის მიზნით. დეტალური ინფორმაცია იხილოთ ბმულზრ:https://eqe.ge/ka/posts/4074/ckhaddeba-konkursi