კირიონ II-ის სახელობის ქობულეთის საგანმანათლებლო მართლმადიდებლური ცენტრის 9 წარჩინებული კურსდამთავრებული მედლებით დაჯილდოვდა
ქობულეთის წმინდა მღვდელმოწამე სრულიად საქართველოს კათოლიკოს-პატრიარქ კირიონ II სახელობის საგანმანათლებლო მართლმადიდებლური ცენტრის ადმინისტრაციამ 2020-21 სასწავლო წლის 9 წარჩინებულ კურსდამთავრებულს კუთვნილი მედლები გადასცა და წარმატება კიდევ ერთხელ მიულოცა.
2021 წელს, საგანმანათლებლო მართლმადიდებლური ცენტრი წარჩინებით დაამთავრეს შედეგმა კურსდამთავრებულებმა:
• ანანო ხინიკაძემ;
• გიორგი თხილაიშვილმა;
• მარიამ ხარაზმა;
• ეთუკა ვასაძემ;
• ქრისტინა მეტრეველმა;
• კესო კვესეიშვილმა;
• მარიამ ცენტერაძემ;
• ანა ჯინჭარაძემ;
• ნაზი ბასილიძემ.
მედალოსნებს ასევე გადაეცათ ზოგადი განათლების საშუალო საფეხურის საგანმანათლებლო პროგრამის წარჩინებით დასრულების დამადასტურებელი სერტიფიკატები.
მართლმადიდებლური ცენტრში მოსწავლეთა წარმატება ახარებთ და წინსვლას უსურვებენ. მათ პედაგოგებს კი გაწეული შრომისთვის მადლობას უხდიან.
„მადლობა მათ პედაგოგებს, რომელთა თანადგომის გარეშე ნამდვილად გაუჭირდებოდათ ამ წარმატებების მიღწევა. კიდევ ერთხელ ვულოცავთ დაჯილდოებულებს და ვუსურვებთ, რომ სამომავლოდ ბევრი ჯილდო დაემსახურებინოთ. გვეამაყებით გიმნაზიელებო!“,- აღნიშნავენ სკოლაში.