ეს ინოვაციური პორტალი, ჩვენ, უფროსებს, გვაძლევს საშუალებას, ვიცოდეთ შვილების შესაძლებლობები და ისიც, თუ რა მიმართულებით საჭიროებს მომავალი თაობა განვითარებას.
ვიდეომიმართვაში გოჩა ტყეშელაშვილი ასევე ყურადღება ამახვილებს იმაზე, რომ სამწუხაროდ, ბავშვები ხშირად ამბობენ ტყუილს და ამას „იწვევს გარემო, სადაც ბავშვი იზრდება - თუ ხედავს, რომ უფროსები ცრუობენ, თავად იწყებს მათ მოტყუებას“...
მეორე საკითხი, ესაა ავტორიტეტის დაკარგვა: „რა იწვევს ამას? - ხშირად ბავშვი აღმოაჩენს, რომ მშობელი ტყუის და ყველა საგანი, რომელსაც პატარა სწავლობს, არცთუ კარგად იცის...“
„არსებულ ვითარებაში გამოსავალია, რომ პანდემიის პირობებში მშობლები ჩართულები იყვნენ შვილების განათლებაში, ისწავლონ მათთან ერთად, განვითარდნენ და ასე იზრუნონ შვილების განვითარებაზე.
სწორედ ამისთვის შეიქმნა izrune.ge და „შვილებზე განსაკუთრებული ზრუნვის დღე“, რომელიც ყოველი თვის ბოლო კვირას ტარდება“ - განაცხადა გოჩა ტყეშელაშვილმა და დასძინა, რომ კვირას, 30 იანვარს „შვილებზე განსაკუთრებული ზრუნვის დღეა“.
„აუცილებლად ჩაერთეთ! izrune.ge-ს ჰყავს განათლების პირადი მენეჯერი, რომელიც შვილის ძლიერ და სუსტ მხარეებს უმხელს მშობელს და ეხმარება, ბავშვმა მიიღოს საფუძვლიანი განათლება;
ასევე გვაქვს VIP-პაკეტი, რომელშიც აქტიურადაა ჩართული კლასის დამრიგებელი და შევარჩევთ საქვეყნო მნიშვნელობის 100 კლასს რეგიონებიდან და „საბაზისო პაკეტი“... მოგიწოდებთ, ბავშვები მიაჩვიოთ მოქალაქეობრივ, ანალიტიკურ აზროვნებას, izrune.ge კი, თანამედროვე ტექნოლოგიებისა და მიდგომების საშუალებით, მოწოდებულია, ბავშვებს, მშობლებთან ერთად, გაუჩინოს მოტივაცია, უკეთ ისწავლონ“, - განაცხადა ვიდეომიმართვაში გოჩა ტყეშელაშვილმა.