დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ფიროსმანის საჯარო სკოლის კარი დირექტორის, იოსებ ბიბინიძის შვილიშვილმა, ნუციკო ბიბინიძემ შეაღო.
დირექტორი იოსებ ბიბინიძე 2021 წლის 22 მაისს ტრაგიკულად გარდაიცვალა.
პირველკლასელმა ნუციკო ბიბინიძემ ბაბუას ემოციური სიტყვები მიუძღვნა:
„ბაბუა მე შენ გასახელებ, ვისწავლი ისე როგორც შენ გსურდა და ოცნებობდი. მეც ვოცნებობდი როდის დადგებოდა ის დღე, როცა სკოლის ასაკის გავხვდებოდი და ბაბუა ხელიხელჩაკიუდებული მიმიყვანდა სკოლაში. მეამაყებოდა ისიც რომ მოსიყვარულე, მზრუნველი ბაბუა მყავდა  და ამავდრულად ჩვენი სკოლის წარმატებული დირექტორი იყავი. გული მწყდება, რომ შენ ვეღარ მიმიყვანე პირველკლასში, მინდოდა ერთად გვევლო სკოლაში ხელიხელჩაკიდებული, მე შენ და ნუკის. ნუკის გაუმართლა იმაში რომ, მან შენთან ერთად სკოლაში ორი წელი იარა. მე კი ეს ოცნება არ ამიხდა. მე ვთქვი, როცა სკოლა დაიწყებოდა მივიდოდი სკოლაში, შენს სკამზე დავჯდებოდი და გადავიღებდი ფოტოს. ასეც მოვიქეცი.  ვიცი რომ დამინახავდი და გაგიხარდებოდა. მენატრები ბაბუა. პირობას ვდებ საუკეთესო მოსწავლე ვიქნები. გასახელებ შენც სკოლასაც და ჩვენ ლამაზ ოჯახსაც“, - ამბობს ნუციკო ბიბინიძე.