ფიზიკა-მათემატიკის თბილისის N42 საჯარო სკოლის პედაგოგის, ნანა ირემაშვილის ნაშრომი კონკურსის ჟიურიმ საუკეთესო სასწავლო რესურსად დაასახელა
აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის თბილისის N42 საჯარო სკოლის პედაგოგი ნანა ირემაშვილი გამომცემლობა „ლოგოს პრესის“ მიერ გამოცხადებული კონკურსის გამარჯვებული გახდა.
ნანა ირემაშვილის ნაშრომი - „ნოე ჟორდანიას საგარეო-პოლიტიკური ორიენტაცია“ საუკეთესო ისტორიულ ესსედ დასახელდა.
კონკურსი ისტორიის პედაგოგებისთვის ჩატარდა და ოქტომბრის დასაწყისში გამარჯვებულები გამოვლინდნენ.
„ჩვენი სკოლის ისტორიის პედაგოგი ნანა ირემაშვილი გამომცემლობა „ლოგოს პრესის“ მიერ გამოცხადებული კონკურსის გამარჯვებულია! გამომცემლობა „ლოგოს პრესმა“ ივნისის თვეში ისტორიის პედაგოგებისთვის გამოაცხადა კონკურსი ოთხ ნომინაციაში და ოქტომბრის დასაწყისში  გამარჯვებულები გამოავლინა. ქალბატონ  ნანა ირემაშვილის ნაშრომმა „ნოე ჟორდანიას საგარეო-პოლიტიკური ორიენტაცია“ (1918-1921წწ) საუკეთესო ისტორიული ესსეს ტიტული მოიპოვა და ჟიურის გადაწყვეტილებით დასახელდა, როგორც საუკეთესო სასწავლო რესურსი. კონკურსის პირობების თანახმად გამარჯვებულს გადაეცა ფულადი პრიზი 500 ლარის ოდენობით. აღსანიშნავია ის ფაქტი, რომ ქალბატონი ნანა მენტორი მასწავლებლის სტატუსსაც ფლობს. ვულოცავთ მას ამ გამარჯვებას და ვუსურვებთ ახალ-ახალ წარმატებებს პედაგოგიურ საქმიანობაში“, - წერია სკოლის დირექციის განცხადებაში.