ქუთაისის N14 სკოლაში მიმდინარე სარეაბილიტაციო სამუშაოები რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრმა დაათვალიერა
26-10-2021
ქუთაისის N14 საჯარო სკოლაში მიმდინარე სარეაბილიტაციო სამუშაოები საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრმა ირაკლი ქარსელაძემ დაათვალიერა.
აღსანიშნავია ის ფაქტიც, რომ ირაკლი ქარსელაძე ამავე სკოლის კურსდამთავრებულია.
მასთან ერთად მიმდინარე სამუშაოები ქუთაისის მაჟორიტარმა დეპუტატმაზაზა ლომინაძემ, საქართველოს პარლამენტის წევრებმა დავით კაჭარავამ, ვიქტორ სანიკიძემ და მუნიციპალური განვითარების ფონდის წარმომადგენლებმა მოინახულეს.
„ქუთაისის მეთოთხმეტე საჯარო სკოლაში სკოლის სარეაბილიტაციო სამუშაოები დაათვალიერა ინფრასტრუქტურის მინისტრმა, ჩვენი სკოლის საამაყო კურსდამთავრებულმა, ბატონმა ირაკლი ქარსელაძემ. სკოლაში ასევე იმყოფებოდნენ ქუთაისის მაჟორიტარი დეპუტატი ბატონი ზაზა ლომინაძე, საქართველოს პარლამენტის წევრები ბატონები დავით კაჭარავა, ვიქტორ სანიკიძე და მუნიციპალური განვითარების ფონდის წარმომადგენლები. სტუმრები დაინტერესდნენ სკოლის რეაბილიტაციის ტემპებით და სამუშაოების მიმდინარეობით. მათ დათვალიერეს სკოლის ყველა სართული, ესაუბრნენ მშენებლებს. დაინტერესდნენ სპორტული დარბაზით, სპორტული მოედნით და ბუფეტის  სტანდარტებით.
სკოლა უდიდეს მადლობას უხდის  საქართველოს მუნიციპალური განვითარების ფონდს, განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს, ქუთაისის საგანმანათლებლო რესურსცენტრს, საქართველოს პარლამენტის წევრებსა და პირადად ბატონ მინისტრს ასევე მხარდაჭერისათვის, პირადად რესურსცენტრის უფროსს მაიკო ცქიტიშვილს“,- წერია სკოლის მიერ გავრცელებულ ინფორმაციაში.