ახალციხის N5 საჯარო სკოლის მე-2გ კლასის მოსწავლეებმა, პედაგოგ ხათუნა შეშაბერიძის ხელმძღვანელობით, საახალწლო ვიდეორგოლი მოამზადეს.
ვიდეორგოლს თან პედაგოგის მისალოცი წერილიც ახლავს.
„დავასრულეთ პირველი სემესტრიც, ძალიან უჩვეულო, განსხვავებული, თქვენ წარმოიდგინეთ და მხიარულიც. მერე რა რომ, ყველაფერი ისე არ აეწყო როგორც ვგეგმავდით, როგორც გვსურდა, როგორზეც ვოცნებობდით, მთავარი ხომ მაინც ის არის, რომ ყველა სირთულეს ერთად გავუმკლავდით, ასეთ სიტუაციაშიც კი შეძლო ჩვენმა სკოლამ ბავშვების გამხიარულება. სკოლის დირექტორის ინიციატივით დაიგეგმა უამრავი სახალისო აქტივობა, კონკურსები, რომლებშიც ჩვენი პატარებიც მონაწილეობდნენ. მადლობა ამისთვის ქალბატონ ინგა ვარდიძეს. მე კი მინდა მშვიდობიანი, ჯანმრთელი და ხალისიანი დღეები გისურვოთ ყველას გიტოვებთ ჩემი პატარების ღიმილიან და ბედნიერ სახეებს, რომლებმაც უამრავი სურვილი ჩაუთქვეს ახალ წელს. დაე ყველა სურვილი აგსრულებოდეთ საყვარელო ბავშვებო. გილოცავთ“,- ნათქვამია მისალოც წერილში.