თბილსის N167 საჯარო სკოლის წარჩინებულმა მოსწავლეებმა ოქროსა და ვერცხლის მედლები მოიპოვეს. სკოლას ასევე ჰყავს საბაზო საფეხურის წარმატებული მოსწავლეები, რომლებმაც პროგრამის - „ჩემი პირველი კომპიუტერის" ფარგლებში კომპიუტერები დაიმსახურეს.
სკოლას 7 მედალოსანი და 14 საბაზო საფეხურის წარმატებული მოსწავლე ჰყავს, რომლებსაც კომპიუტერი გადაეცემათ.
„თბილსის N167 საჯარო სკოლა წარმოგიდგენთ სკოლის ოქროსა და ვერცხლის მედალოსანთა სიას. ასევე, სკოლის წარჩინებული ცხრა კლასდამთავრებულთა სიას, რომლებიც არიან პროგრამა „ჩემი პირველი კომპიუტერის" (მოსწავლეებს აჯილდოებს სსიპ საგანმანათლებლო და სამეცნიერო ინფრასტრუქტურის სააგენტო ESIDA ) ბენეფიციარები.
- ოქროსა და ვერცხლის მედლის კანდიდატები: ნუციკო აბშილავა, მია მეტრეველი ანა მგალობლიშვილი, მარია მელაძე, გურამ ბეშიძე, თამთა მამფორია, ანა ქართველიშვილი.
- „ჩემი პირველი კომპიუტერის" ბენეფიციარები: უჩა მონიავა, ანა ისახანოვი, ანი ჭუმბურიძე, დაიანა აბშილავა, ელენე ლეთოდიანი, თაია გუმბერიძე, ირაკლი ფაილაძე, ლუკა ხურციძე, მარიამ ქერეჭაშვილი, მარიამ ბექაური, ნათია ადვაძე, ნინო ამბარცუმიანი, რომან გვენცაძე, სანდრო ქარქაშაძე.
-  წარმატებები, ყველა მოსწავლეს საინტერესო და რთულ გზაზე...მწვანე შუქი და ზურგის ქარი, მათ მიზნებსა და ოცნებებს", - ნათქვამია სკოლის მიერ მოწოდებულ ინფორმაციაში.