Facebook-ზე მოწონებების მიხედვით, პირველ ადგილზე თბილისის N71 საჯარო სკოლა გავიდა: III4 კლასის დამრიგებლის, ეკატერინე მაისურაძის ფოტომ 4 ათასი მოწონება მოიპოვა,  I კლასის დამრიგებლის, ლედი ელიაშვილის  ფოტომ კი  - 3,5 ათასი მოწონება.
N71 საჯარო სკოლის III4 კლასი
N71 საჯარო სკოლის I კლასი
მეორე ადგილი მოიპოვა თბილისის N106 საჯარო სკოლის Iკლასის დამრიგებლის, სოფიკო მეხაშიშვილის ფოტომ, რომელსაც 969 მოწონება აქვს.
მესამე ადგილზე კი გავიდა წმინდა ილია მართლის სახელობის ყვარლის გიმნაზია IV კლასის და კლასის მზრუნველი დამრიგებლის  ქეთევან ოჩინსკის ფოტოთი, რომელსაც 736 მოწონება აქვს.
Etaloni.ge-ს და Izrune.ge-ს შემოქმედებითმა გუნდებმა ასევე გამოავლინეს თავიანთი რჩეულები.
Etaloni.ge-ს შემოქმედებითი გუნდის რჩეულები გახდნენ:
• ხოჯორნის საჯარო სკოლა (სომხურენოვანი სექტორის პირველი-მესამე კლასკომპლექტის დამრიგებელი არმინე ხაჩატურიანი)
• ფოთის N7 საჯარო სკოლა (III კლასის დამრიგებელი ნანა შენგელია)
• გომაროს საჯარო სკოლა (მე-9 კლასის დამრიგებელი მალხაზ ფუტკარაძე)
Izrune.ge-ს შემოქმედებითი გუნდის რჩეულები გახდნენ:
• ციხისძირის საჯარო სკოლა (II კლასის დამრიგებელი ლეილა ქათამაძე)
• ფურტიოს საჯარო სკოლა (მე-12 კლასის დამრიგებელი ფატი მახარაძე)
• მათხოჯის საჯარო სკოლა (მე-10 კლასის დამრიგებელი აზა ფირცხალავა)
Etaloni.ge-ს და Izrune.ge-ს ერთობლივი რჩეული კი გახდა:
• კალას საჯარო სკოლა (I კლასის დამრიგებელი თამარ შუბითიძე)
შეგახსენებთ, რომ კონკურს „ჩემი კლასის მზრუნველი დამრიგებელი“ მიმდინარე წლის 22 ნოემბერს დაიწყო. კონკურსში მონაწილეობის მისაღებად საჭირო იყო კლასს ან მოსწავლეებს გადაეღოთ შემოქმედებითი ფოტო მზრუნველ დამრიგებელთან ერთად და მოკლე მინაწერთან ერთად Etaloni.ge-სთვის მოეწოდებინა.
კონკურსის გამარჯვებულების და რჩეულების დაჯილდოება მიმდინარე წლის 15 დეკემბერს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტროში გაიმართება.
Etaloni.ge ულოცავს გამარჯვებულებს და მადლობას უხდის კონკურსის თითოეულ მონაწილეს საინტერესო ჩართულობისთვის.
Etaloni.ge წარმატებებს უსურვებს თითოეულ სკოლას, დამრიგებელს, მოსწავლეს, მშობელს და მომავალშიც არაერთ საინტერესო აქტივობას გპირდებათ!