დირექტორობის უფლების მქონე პირთა საყურადღებოდ - დოკუმენტაციის წარდგენისა და სკოლების დასახელების შეცვლის ვადები დადგინდა
საჯარო სკოლის სამეურვეო საბჭოსთვის წარდგენის მიზნით, დირექტორობის უფლების მქონე პირების მიერ, თანხმობის განაცხადის ელექტრონულად შევსების, სავალდებულო დოკუმენტაციის წარდგენის ვადებისა და თანხმობის განაცხადში მითითებული საჯარო სკოლების დასახელების შეცვლის თარიღი განისაზღვრა.
ბრძანების მიხედვით, საჯარო სკოლის სამეურვეო საბჭოსთვის წარდგენის მიზნით, დირექტორობის უფლების მქონე პირების მიერ თანხმობის განაცხადის ელექტრონულად შევსებისა სავალდებულო დოკუმენტების წარდგენის ვადად მიმდინარე წლის 28 იანვრიდან 10 თებერვლის ჩათვლით პერიოდი განისაზღვრა.
დირექტორობის უფლების მქონე პირების მიერ თანხმობის განაცხადში მითითებული საჯარო სკოლების დასახელების შეცვლის თარიღად კი - მიმდინარე წლის 12 თებერვალი განისაზღვრა.
შეგახსენებთ, საკონკურსო საჯარო სკოლების ჩამონათვალს: