ბათუმის N20 სკოლის სამოქალაქო განათლების კლუბის - „ბალავარი“ წევრებმა საგანმანათლებლო ღონისძიებაზე 2022 წლის მუშაობის ანგარიში წარადგინეს
ბათუმის N20 საჯარო სკოლა ჩართულია სამოქალაქო განათლების პროგრამაში, რომლის ფარგლებშიც 10 თებერვალს ბათუმში, სასტუმრო რედისონში, პროგრამის შუალედური ღონისძიება გაიმართა.
შეხვედრას ესწრებოდნენ ბათუმის N20 საჯარო სკოლის სამოქალაქო განათლების მასწავლებელი, თამარ გორგილაძე, სამოქალაქო კლუბის - „ბალავარი” პრეზიდენტი და სკოლის თვითმმართველობის თავმჯდომარე.
შეხვედრის მონაწილეებმა განიხილეს თემა  - „ადვოკატირება“. თემის და სკოლის პრობლემებზე, წინასწარ შერჩეული თემებიდან გამომდინარე მონაწილეებმა საპროექტო განაცხადების მომზადებაზე ჯგუფურად იმუშავეს.
აქტივობის მიზანს წარმოადგენდა სამოქალაქო კლუბსა და სკოლის თვითმმართველობას შორის თანამშრომლობა, რომლის საფუძლველზეც ერთობლივად შეძლებენ თემსა და სკოლაში ადვოკატირების კამპანიის წარმართვას.
შეხვედრაზე სამოქალაქო განათლების კლუბის „ბალავარი“ წევრებმა წარადგინეს 2022 წლის მუშაობის პრეზენტაცია.
დაიგეგმა სამომავლო აქტივობები, რომელთა განხორციელბას სკოლის სამოქალაქო კლუბი და თვითმმართველობა ერთობლიად, თანამშრომლობით გეგმავს.