„ძალიან მინდა ბედნიერი და საზეიმო განწყობა გქონდეთ“ - ქუთაისის N33 სკოლის დირექტორი მარინა ისკაკოვა მოსწავლეებს ემოციურად მიმართავს
ქუთაისის N33 საჯარო სკოლის დირექტორი მარინა ისკაკოვა მოსწავლეებსა და პედაგოგებს ახალი სასწავლო წლის დაწყებას დიდი სიყვარულით ულოცავს.
სკოლის დირექტორი მარინა ისკაკოვა მოსწავლეებისა და თანამშრომლების მიმართ ემოციურ მიმართვას ავრცლეებს:
„ჩემო საყვარელო ადამიანებო, მიუხედავად იმისა, რომ უჩვეულოდ იწყება სასწავლო წელი დისტანციური, ვირტუალური ურთიერთობებით უნდა შემოვიფარგლოთ. ძალიან მინდა ბედნიერი და  საზეიმო განწყობა გქონდეთ! ამ დღის გათენებას ხომ ყოველთვის მოუთმენლად ველოდით, საგულდაგულოდ ვემზადებოდით, რათა მონატრებული  მეგობრები გულში ჩაგვეკრა, დიდი ხნის დადუმებული საკლასო ოთახები და სკოლის დერეფნები ჟრიამულით გაგვეთბო, საზეიმო სიტყვები მოგვესმინა, და მთელი ზაფხულის ნაგროვები ემოცია ერთმანეთთან დაგვეხარჯა. ჩვენ არ გვჩვევია დანებება, ამ სირთულესაც  ჩვეული შემართებით გავუმკლავდებით! დიდი სიყვარულით გილოცავთ ახალ სასწავლო წელს! ჯანმრთელობის, წარმატებებისა და დაუსრულებელი გამარჯვებების წელი ყოფილიყოს“, - აღნიშნულია ქუთაისის N33 საჯარო სკოლის დირექტორის მარინა ისკაკოვას ემოციურ მიმართვაში.