განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის ინფორმაციით, მიმდინარე წლის 22 ოქტომბერს, 16:00 საათზე ავტორიზაციის საბჭოს სხდომა ჩატარდება, სადაც განიხილება 14 სკოლის სკითხი.
დღის წესრიგი:
სსიპ-მინდია აბაშიძის სახელობის ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ თხილნარის N1 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის საკითხის განხილვა;
სსიპ-ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჭყვიშის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის საკითხის განხილვა;
სსიპ-ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის საკითხის განხილვა;
სსიპ-ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბენარის საჯარო სკოლის მიერ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს მხრიდან განსაზღვრული რეკომენდაციების შესრულების შესახებ ანგარიშის განხილვა;
სსიპ-ქალაქ თბილისის N5 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 08 დეკემბრის N 1673143 ოქმის პირველ ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
სსიპ-გიორგი ლეონიძის სახელობის საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარძეულის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 08 დეკემბრის N 1673143 ოქმის მეხუთე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
სსიპ-მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვედა ნაგვაზაოს საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 08 დეკემბრის N 1673143 ოქმის მეექვსე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
„სსიპ - ქალაქ ბათუმის N10 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 08 დეკემბრის N 1673143 ოქმის მეშვიდე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
„სსიპ - გურამ რამიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის N20 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 13 დეკემბრის N 1704379 ოქმის პირველ ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
„სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩხიკვთას საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეთერთმეტე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
„სსიპ - ქალაქ თბილისის N107 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეათე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
„სსიპ - ქალაქ თბილისის N39 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეორე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
„სსიპ - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვერტყვიჭალის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეოთხე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
„სსიპ - გიორგი ლომაძის სახელობის ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლესის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეექვსე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა.
აღსანიშნავია, რომ საბჭოს სხდომა ჩატარდება ონლაინ რეჟიმში, zoom-ის პლატფორმის გამოყენებით.