უნიკალური სახელმძღვანელო, „პირველკლასელთა აკადემია“, „ეტალონის“ პროექტების სულისჩამდგმელის, გოჩა ტყეშელაშვილის ავტორობით იმისთვის შეიქმნა, რათა მომავალმა მოსწავლეებმა „ცოდნის ტაძარში“ შესვლამდე მიიღონ ისეთი ცოდნა, რომელიც მათ განათლებაში მყარი საძირკვლის როლს შეასრულებს.
უნიკალური წიგნი-რვეული, რომელმაც შემეცნებით, სახალისო და რაც მთავარია, მაღალპროფესიულ დონეზე შედგენილი დავალებებით, გამოცემისთანავე, უამრავი მეგობარი შეიძინა.
„პირველკლასელთა აკადემიის“ ქართულმა გამოცემამ და წიგნი-რვეულის ადაპტირებულმა ვერსიამ აზერბაიჯანულენოვანი ოჯახებისთვის, უკვე დაიკავა საპატიო ადგილი პატარა მარნეულელი მოსწავლეების პირველ წიგნებს შორის. ეს მნიშვნელოვანი საჩუქარი მარნეულის მუნიციპალიტეტში მცხოვრებ პატარებს, მარნეულის მუნიციპალიტეტის მერიამ გაუკეთა.
სწორედ ამიტომ „პირველკლასელთა აკადემიის“ ავტორი გოჩა ტყეშელაშვილი მარნეულის მერიას ესტუმრა და მარნეულის მერს კენან ომაროვს, საკრებულოს თავმჯდომარეს ამირან გიორგაძეს და მაჟორიტარ დეპუტატს ზაურ დარგალს სპეციალური დიპლომები გადასცა.
საქვეყნო მნიშვნელობის საგანმანათლებლო პროექტების მხარდაჭერისთვის და სახელწიფო სამსახურში ეფექტური და წარმატებული მოღვაწეობისთვის მარნეულის მუნიციპალიტეტის მერს კენან ომაროვს 2022 წლის „საქვეყნო მნიშვნელობის მერის“, ამირან გიორგაძეს 2022 წლის „საქვეყნო მნიშვნელობის საკრებულოს თავმჯდომარის“ და ზაურ დარგალს „საქვეყნო მნიშვნელობის მაჟორიტარი დეპუტატის“ ტიტულები საზეიმოდ მიენიჭათ.