ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვახანის საჯარო სკოლას საკუთარი საქმის პროფესიონალი, ღირსეული, განვითარებასა და კარიერულ წინსვლაზე ორიენტირებული მასწავლებლები ჰყავს.
ისინი სასურველი მიზნისთვის დაუღალავად შრომობენ და შესაბამის შედეგსაც აღწევენ. ამჯერად კი, პედაგობმა - თეა დავლაძემ, რუსუდან ქურდაძემ და ლაური ღონღაძემ წამყვანი მასწავლებლის სტატუსი მოიპოვეს. სკოლაში მათი წარმატებით ამაყობენ, ულოცავენ და კარიერულ წინსვლას უსურვებენ.
„ბიოლოგიის პედაგოგს, ქალბატონ თეა დავლაძეს, ვულოცავთ წამყვანი მასწავლებლის სტატუსის მიღებას, კარიერულ წინსვლას ვუსურვებთ საუკეთესო პედაგოგსა და პიროვნებას. გვეამაყებით! ქალბატონ რუსუდან ქურდაძეს, ასევე ვულოცავთ წამყვანი მასწავლებლის სტატუსის მოპოვებას, ვუსურვებთ კარიერულ წინსვლას. გვეამაყებით! ჩვენ ერთად ძლიერი გუნდი ვართ.
წამყვანი მასწავლებლის სტატუსს, ასევე ვულოცავთ ჩვენს ახალგაზრდა მოტივირებულ პედაგოგს, ქალბატონ ლაური ღონღაძეს. ვუსურვებთ, წარმატებებს პირად და პროფესიულ საქმიანობაში. გვახარებს თქვენი წარმატება. გვეიმედებით“,- ვკითხულობთ სკოლის გავრცელებულ მისალოც წერილში.