„პროგრესელებო​, ერთგულება გვაძლიერებს, რათა ვიყოთ ლიდერი სასკოლო განათლების ინდუსტრიაში“-ამერიკული საერთაშორისო სკოლა-კოლეჯი „პროგრესის“ დამფუძნებელი
ამერიკული საერთაშორისო სკოლა-კოლეჯი „პროგრესის“ დამფუძნებელმა და გენერალურმა დირექტორმა, ნინა ჩიკვაშვილმა
სასკოლო საზოგადოებას 2022 წლის დადგომა კიდევ ერთხელ მიულოცა ბედნიერი, წარმატებული, მრავალფეროვანი, პროგრესული ცხოვრება უსურვა.
სკოლის დამფუძნებლის მიმართვას სკოლის სოციალური ქსელის გვერდი ავრცელებს.
„ძვირფასო პროგრესელებო (თანაგუნდელებო, მოსწავლეებო, მშობლებო), სკოლა „პროგრესი“ კიდევ ერთხელ გილოცავთ ახალ 2022 წელს და გისურვებთ ჯანსაღ, ბედნიერ, წარმატებულ, მრავალფეროვან, პროგრესულ ცხოვრებას.
ახალი წელი ნიშნავს ახალ შესაძლებლობებს, შესაბამისად 2022 წელს „პროგრესი“ კიდევ უფრო დიდი შემართებით, პროგრესული და საინტერესო ენერგიით განაგრძობს ინოვაციური საგანმანათლებლო პროგრამების, ასევე არაფორმალური განათლების პროექტების შეთავაზებას და ჩვენი საერთო მიზნებისკენ სწრაფვას.
გვინდა მადლობა გადაგიხადოთ უწყვეტი მხარდაჭერის, თავდადების, თანამშრომლობისა და ნდობისთვის!
მადლობა, რომ პროგრესული და პროგრესელი ხარ!
თქვენი ერთგულება არის ყველაზე დიდი მოტივაცია, რომელიც გვაძლიერებს რათა ვიყოთ წამყვანი, ლიდერი სასკოლო განათლების ინდუსტრიაში როგორც საქართველოში, ისე მსოფლიოშიც.