„ბუთქუნასა“  და მისი მეგობრების საინტერესო თავგადასავალი გრძელდება. იმისთვის, რომ იძულებითი არდადეგების პერიოდში არ მოიწყინოთ და ეს დრო თქვენს პატარებთან ერთად მხიარულად და ნაყოფიერად გაატაროთ, შემეცნებითი საკითხავის მეორე ნაწილს ექსკლუზიურად გთავაზობთ.
„ბუთქუნა და მეგობრები“ - არის „ეტალონის“ ავტორის გოჩა ტყეშელაშვილის მიერ გამოცემული წიგნების სერია, რომელიც უკვე წლებია პოპულარობით სარგებლობს და ბავშვებს ძალიან მოსწონთ.
ბუთქუნა ერთი ჩვეულებრივი ბიჭია, რომელსაც ძალიან უყვარს თამაში და მხიარული თავგადასავლები. ბუთქუს ბევრი კარგი მეგობარი ჰყავს, რომელთა ნაწილს პირველ წიგნში უკვე შეხვდით და შემდგომში კიდევ უფრო ახლოს გაიცნობთ.
ამჯერად, გთავაზობთ, „ბუთქუნა და მეგობრების“ მეორე წიგნს - „ბუთქუნა - ესტრადის ვარსკვლავი“.
აღნიშნული წიგნები გაყიდვაში აღარ არის, რადგან ტირაჟი სრულად ამოწურულია. სწორედ ამიტომაც, ჩვენი საიტი გაძლევთ შესაძლებლობას, ელექტრონულად გაეცნოთ ილუსტრირებულ წიგნს, წაუკითხოთ თქვენს ბავშვებს, დაათვალიერებინოთ ნახატები, ამოუბეჭდოთ გასაფერადებლები და მათთან ერთად დრო საინტერესოდ და სასარგებლოდ გაატაროთ.
გაიცანით მხიარული ბუთქუნა და მისი მეგობრები და გაგვიზიარეთ თქვენი პატარების შთაბეჭდილებები.
იხილეთ წიგნის ელექტრონული ვერსია: