დეხვირის საჯარო სკოლის პედაგოგები - თამარ ჩაკვეტაძე და ქრისტინე ჭაბუკიანი „პროფესიონალ მასწავლებელთა საკონსულტაციო საბჭოს“ შეხვედრაში მონაწილეობდნენ
ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ დეხვირის საჯარო სკოლის პედაგოგები პროფესიულ წინსვლასა და განვითარებაზე აქტიურად ზრუნავენ, ამ მიზნით კი სხვადასხვა საგანმანათლებლო ღონისძიებაში მონაწილეობენ.
7-9 მარტს, პედაგოგთა პროფესიული განვითარების სატრენინგო ცენტრში, საქართველოს პედაგოგთა და მეცნიერთა თავისუფალი პროფკავშირის (სპმთპ)„პროფესიონალ მასწავლებელთა საკონსულტაციო საბჭოს“ მეოთხე შეხვედრა გაიმართა.
შეხვედრაზე მიწვეულნი იყვნენ დეხვირის საჯარო სკოლის პედაგოგები - თამარ ჩაკვეტაძე და ქრისტინე ჭაბუკიანი.
გაიმართა საინტერესო და საჭირო შეხვედრები.
პედაგოგებმა საჭირო ინფორმაცია მიიღეს და კვალიფიკაცია აიმაღლეს.
სკოლაში აღნიშნავენ, რომ მნიშვნელოვანია თანამშრომლობა პროფესიულ და კომპეტენტურ, დიდ და ძლიერ ირგანიზაციასთან - სკოლის საჭიროებებზე, მხარდაჭერასა და ზრდა-განვითარებაზე მორგებული...
„ძლიერი პროფკავშირი - ძლიერი ქვეყანაა! სპმთპ - უღრმესი მადლობა - თქვენს კარიერულ წინსვლასა და ადამიანურ ღირებულებებზე მზრუნველ გუნდს გულთბილი მასპინძლობისთვის, საინტერესო გამოცდილების გაზიარებისა და საუკეთესო სიახლეების მოწოდებისათვის... გისურვებთ მუდმივ წინსვლასა და წარმატებას!“,- აღნიშნავენ პედაგოგები.