ლიტვის საელჩოს ორგანიზებით თბილისში პროექტი ''ბიზნეს თამაშები, როგორც ინოვაციური გადაწყვეტა სამეწარმეო უნარების განვითარებისთვის'' გაიმართება
28-11-2017
ლიტვის რესპუბლიკის საელჩოს ორგანიზებითა და ლიტვის რესპუბლიკის საგარეო საქმეთა სამინისტროს  დაფინანსებით, თბილისში განვითარების პროექტი „ბიზნეს თამაშები როგორც ინოვაციური გადაწყვეტა სამეწარმეო უნარების განვითარებისთვის“ ჩატარდება.
პროექტის ფარგლებში 2017 წლის 8 დეკემბერს თბილისის ტექნო პარკი ამავე სახელწოდების კონფერენციას უმასპინძლებს, რომელიც 09:30-დან 18:00 საათამდე გაგრძელდება და კონფერენციის ფარგლებში როგორც ლიტვის ასევე საქართველოს საჯარო, ბიზნეს და აკადემიური სექტორიდან მოწვეული სპიკერები თავიანთ ხედვებს წარმოადგენენ.
კონფერენციაზე ყველა იმ ეფექტური ინსტრუმენტისა და სიმულაციების შესახებ იქნება საუბარი, რაც სამეწარმეო უნარებისა და ინდივიდუალური/ორგანიზაციული საქმიანობის გაძლიერებისთვისაა აუცილებელი და რაც საბოლოოდ რეგიონული განვითარების ხელშეწყობას ეხმარება.
ლიტვის რესპუბლიკის საელჩო  კონფერენციაზე დასასწრებად საქართველოს ქალაქებისა და მუნიციპალიტეტების სკოლების დირექტორებს და ეკონომიკის მიმართულების მასწავლებლებს ეპატიჟება.
შეგახსენებთ, ღონისძიება 8 დეკემბერს 09:30- ზე თბილისის ტექნო პარკში გაიხსნება.