„ამ უცნაურმა ბედისწერამ თქვენი თაობა გამოარჩია“ - ხონის N3 სკოლის დირექტორმა მე-12 კლასელებს სკოლის დამთავრება ვიდეორგოლით მიულოცა
ხონის N3 საჯარო სკოლის დირექტორი ვერიკო ბენიძე მე-12 კლასელებს სკოლის დამთავრებას ულოცავს.
„გამორჩეულებო!
ამბობენ, ადამიანებს ბედისწერა გამოარჩევსო. ისე მოხდა, რომ ამ უცნაურმა ბედისწერამ თქვენი თაობა გამოარჩია. უცნაურად მოგიწიათ სკოლის დამთავრება, თუმცა... ის მაინც ბრუნავს! ამას ვერავინ და ვერაფერი შეაჩერებს და...  თქვენც დაასრულეთ ბავშვობა, მოსწავლეობა ბოლო ზარია!!!
მინდა მოგილოცოთ ჩემებო, მინდა გზა დაგილოცოთ, მინდა უსასრულო წარმატებები და უსაზღვრო ბედნიერება გისურვოთ მომავალში. მინდა გამორჩეულები იყოთ მთელი ცხოვრება სიკეთით, სილაღით, ღიმილით, პასუხისმგებლობითა და წარმატებებით გამორჩეულები. სკოლიდან საგზლად წაღებული სამშობლოსა და კაცთა მოდგმის სიყვარული, ერთგულების ნიჭი, პასუხისმგებლობის გრძნობა და მეცნიერული ცოდნა ამრავლეთ. გამოადექით საკუთარ თავს, ოჯახს და სამშობლოს. თქვენზე და თქვენთან საუბარი ემოციების გარეშე ჩემთვის რთულია მიყვარხართ, მეიმედებით და ველოდები თქვენს წარმატებებს
P.S ჩემგან საჩუქრად ტკბილი და დაუვიწყარი მოგონებები“, - წერია მისალოც წერილში.