ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფელ ტუნაძეების საჯარო სკოლის შვიდმა კურსდამთავრებულმა ერთიანი ეროვნული გამოცდები წარმატებით დაასრულა.
ეროვნულ გამოცდებზე მშობლიური სკოლა ნათია ბერიძემ, ფატი ბერიძემ, ხვიჩა ბერიძემ, მიშა ბერიძემ, ეკა ხარაბაძემ,ხათუნა ხარაბაძემ და როლანდ ხარაბაძემ  ასახელეს.
სკოლის დირექტორი ავთანდილ ძირკვაძე პედაგოგებს, რომლებმაც კურსდამთავრებულებს ღირსეული და საფუძვლიანი განათლება მისცეს მადლობას უხდის. დირექტორს, არც კურსდამთავრებულები გამორჩენია, რომლებსაც ცხოვრების ახალ ეტაპზე წარმატება უსურვა.
„მინდა ყველა პედაგოგს მადლობა გადავუხადო ამ მოსწავლეების სწავლაში ვინც წვლილი შეიტანა. კურსდამთავრებულებს ვულოცავ სტუდენტობას, მინდა ვუსურვო მათ წარმატებები სწავლაში. იმედია, კვლავაც ასახელებენ მშობლიურ სოფელს, სკოლას, გაახარებენ მშობლებს, მასწავლებლებს, ოჯახებს თავიანთი მიღწევებით.
მათ კი, ვინც სასურველი ქულები ვერ მიიღო მინდა სამომავლოდ მომზადება და სტუდენტობა ვუსურვო“, - ვკითხულობთ, დირექტორის ავთანდილ ძირკვაძის წერილში.