წყალტუბოს N4 საჯარო სკოლის მოსწავლეები აქტიურად არიან ჩართულები დისტანციურ სასწავლო პროცესში და საინტერესო აქტივობებსაც ახორციელებენ. ამჯერად, სკოლის წარმომადგენელი ერთ-ერთი ნიჭიერი მოსწავლის, ელენე ხაინდრავას შესახებ გვიყვება:
„ეს ლამაზი გოგონა ჩვენი სკოლის პირველი კლასის მოსწავლე ელენე ხაინდრავაა. იგი აქტიურადაა ჩაბმული ონლაინ სწავლებაში, ამზადებს დამატებით სამუშაო რესურსებს გაკვეთილისთვის. ელენიკო ასევე ჩართულია არასაგაკვეთილო დროს სხვადსხვა სასკოლო აქტივობაში. იგი მონაწილეობას იღებდა სასკოლო კონკურსში: „სხვა სამყარო ჩემი“, როგორც პატარა მსახიობი, მხატვარი და დეკლამატორი. მან დედიკოს მონიკა ბენდელიანის დახმარებით სახლში მოაწტო პატარა თეატრი და წარმოგვიდგინა ვიდეოს საშუალებით, ი.გოგებაშვილის „ჯიუტი თხების“ ინსცენირება ნახატების საშუალებით, გვიგზავნის ნახატებს, აკეთებს კოლაჟებს, დედაენის დღეს გაგვაცნო თავისი საყვარელი წიგნები და სხვ. წარმატებები ელენეს!“-აღნიშნულია სკოლის ინფორმაციაში.