თბილისის ვ. კომაროვის №199-ე და ქუთაისის ა. რაზმაძის №41-ე ფიზიკა-მათემატიკის საჯარო სკოლების მე-7 კლასში ჩასარიცხი გამოცდის აპელაციის შედეგები
04-08-2017
შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრი თბილისის ვ. კომაროვის №199-ე და ქუთაისის ა.რაზმაძის №41-ე ფიზიკა-მათემატიკის საჯარო სკოლების მე-7კლასში ჩასარიცხი გამოცდის აპელაციის შედეგებს აქვეყნებს.
შეფასების შეცვლის შემთხვევაში (ქულის დაკლების/მომატების), აპლიკანტს აპელაციის თანხა უბრუნდება. საფასურის დაბრუნების შესახებ წერილობითი მოთხოვნა უნდა გაკეთდეს შეფასებისა და გამოცდების ეროვნულ ცენტრში (ქ.თბილისი, ე. მინდელის ქ. N9), რაიონებში - საგანმანათლებლო რესურსცენტრებში. 2017 წლის 07 აგვისტოდან 18 აგვისტოს ჩათვლით.
როგორც შეფასებისა და გამოცდების ეროვნულ ცენტრში აცხადებენ, თანხის დასაბრუნებლად განაცხადს თან უნდა დაურთოთ ბანკის მიერ გაცემული საბანკო რეკვიზიტები, სადაც მითითებული იქნება ბანკის კოდი, ანგარიშის ნომერი და ანგარიშის დასახელება.
იმ შემთხვევაში, თუ განმცხადებელს სურს თანხის დაბრუნება სხვა პირის საბანკო ანგარიშზე, წარმოდგენილი დოკუმენტი (საბანკო ანგარიში) დადასტურებული უნდა იყოს განცმხადებლის ხელმოწერით.
თანხის დაბრუნების განაცხადის ფორმა
ჩარიცხვის შესახებ საბოლოო ინფორმაციას უშუალოდ სკოლაში შეიტყობთ.