გთავაზობთ საგარეჯოს ინტელექტ-ჩემპიონატის ყველაზე მაღალქულიანი მოსწავლეების რეიტინგს.
ინტელექტ-ჩემპიონატში საგარეჯოს გამორჩეული ახალგაზრდები მონაწილეობდნენ.
გიორგიწმინდის საჯარო სკოლის მოსწავლე სალომე კევლიშვილი 77 ქულით პირველ ადგილზე გავიდა. მეორე ადგილი წყაროსთავის საჯარო სკოლის მოსწავლემ გიორგი კევლიშვილმა 76 ქულით დაიკავა, ხოლო მესამე ადგილი ნინოწმინდის საჯარო სკოლის მოსწავლე მარიამ არჩუაძეს 69 ქულით ერგო.
შესაბამისად, სალომე კევლიშვილი 2020 წლისსაგარეჯოს ეტალონი მოსწავლისტიტული მოიპოვა.
„ეტალონის“ ინტელექტ-ჩემპიონატი საგარეჯოში დღეს გაიმართა.
შეგახსენებთ, რომ „ეტალონი“ საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტროსა და საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროების მიერ გაცემული რეგულაციების შესაბამისად, ეპიდსიტუაციიდან გამომდინარე, ეწვევა მუნიციპალიტეტებსა და თვითმმართველ ქალაქებს და ტრადიციულად, „ეტალონელ მოსწავლეებს“ გამოავლენს.
ინტელექტ-ჩემპიონატში ჩართვის მსურველებმა დამატებითი ინფორმაციისთვის შეგიძლიათ მიმართოთ სკოლის ადმინისტრაციას, საგანმანათლებლო რესურსცენტრს, დაგვიკავშირდეთ ნომერზე 577 36 99 45 მოგვწეროთ Facebook-ზე ან შეავსოთ სპეციალური სარეგისტრაციო ფორმა.
„ეტალონი“ დიდხანს უნდა იდგეს მოსწავლეთა ინტელექტუალური განვითარების სადარაჯოზე“ - საგარეჯოში ინტელექტ-ჩემპიონატის პირველი ტური ჩატარდა