სასკოლო ცხოვრების შთამბეჭდავი დაგვირგვინება და საზეიმო „ბოლო ზარი“ კერძო სკოლა „ცოდნაში“
კერძო სკოლა „ცოდნადან“ მე-12 კლასელები დიდი სიყვარულითა და საუკეთესო სურვილებით გააცილეს.
ახალგაზრდები კი სევდანარევი სიხარულით დაემშვიდობნენ მშობლიურ სკოლას, საყვარელ მასწავლებლებს, თანაკლასელებს, ძვირფას წლებს და უდარდელ ბავშვობას, მათთვის სკოლის ბოლო ზარი, ახალი ცხოვრების დასაწყისისთვის გაისმა.
კერძო სკოლა „ცოდნაში“, „ბოლო ზარის“ ღონისძიება განსაკუთრებულად ლამაზი, ფერადი და ემოციური იყო.
ეზოს ულამაზესი მორთულობა, თეთრი პერანგები ფერად-ფერადი წარწერებითა და ნახატებით, მოსწავლეთა საზეიმო წარდგენა, სახალისო ნომინაციები, მასწავლებელთა დაჯილდოება, მოგონებების გაცოცხლება, იუმორისტული, მუსიკალური ნომრები, სკოლის დირექტორის, ნაზი ნადირაძისა და კლასის დამრიგებლის, ლია ბაზაძის მადლიერების გამომხატველი სიტყვები თავიანთი აღსაზრდელებისა და მშობლების მიმართ.
„ეს დღე ხომ დაუვიწყარია ადამიანის ცხოვრებაში - დიდი სიხარულით, ბედნიერებით, ზღვა ემოციით, სევდანარევი ღიმილით სავსე და ასევე დიდი იმედებით, მომავლის რწმენით, ბედნიერი სტუდენტობის მოლოდინით შთაგონებული“, -  დირექტორის ამ სიტყვების ფონზე დატოვეს ახალგაზრდებმა სკოლა, ჩახურეს თავიანთი ცხოვრების მნიშვნელოვანი თავი და შეუდგნენ გზას, დამოუკიდებელი ცხოვრებისა და წარმატებული მომავლისკენ მიმავალს.