ცუცხვათის საჯარო სკოლის 3-მა პედაგოგმა ზოგადი განათლების რეფორმის ფარგლებში გამართულ შემაჯამებელ კონფერენციაში მიიღო მონაწილეობა
ტყიბულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ცუცხვათის საჯარო სკოლის პედაგოგები ზოგადი განათლების რეფორმის ფარგლებში გამართულ შემაჯამებელ კონფერენციაში მონაწილეობდნენ.
მათემატიკში კომპლექსური დავალება საზოგადოებას ინგა ბეშკენაძემ, ხოლო ქართულ ენასა და ლიტერატურაში - ნინო ობოლაძემ გააცნო. კომპლექსური დავალებით წარდგა კომპიუტერული ტექნოლოგიების პედაგოგი თეა ღვინიანიძე.
მასწავლებლებმა კოლეგებს გამოცდილება გაუზიარეს და პროცესში წარმატებით ჩაერთნენ; კონფერენცია კი Teams-ის პლატფორმის გამოყენებით მიმდინარობდა.
„თითოეულმა მათგანმა კოლეგებს გაუზიარა თავიანთი საუკეთესო გამოცდილება მესამე თაობის ეროვნული სასწავლო გეგმის დანერგვის საკითხებში. განსაკუთრებული მადლობა მათ ეროვნულ კონფერენციაში ცუცხვათის საჯარო სკოლის საუკეთესოდ წარმოჩენისათვის!
ასევე, დიდი მადლობა კონფერენციის თითოეულ მონაწილეს, რათა საშუალება მიეცა გაცნობოდნენ მოსწავლეთა არაერთ საინტერესო ნაშრომს და დაენახათ მასწავლებელთა შრომა და ძალისხმევა ამ შედგის მისაღწევად“,- აღნიშნულია სკოლის მიერ გავრცელებულ ინფორმაციაში.