ფოლადაანთკარის საჯარო სკოლის მოსწავლე დათა ბოჭორიშვილმა izrune.ge-ს გეოგრაფიის ოლიმპიადაში I ხარისხის სერტიფიკატი დაიმსახურა
გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ფოლადაანთკარის საჯარო სკოლის მე-4 კლასის მოსწავლე დათა ბოჭორიშვილმა izrune.ge-ს გეოგრაფიის ოლიმპიადაში - „ჩვენ და დედამიწა“ I ხარისხის სერტიფიკატი დაიმსახურა.
სკოლაში მოსწავლის წარმატებით ამაყობენ და წინსვლას ულოცავენ.
„დღეს ჩვენი სკოლის მე-4 კლასელმა, დათა ბოჭორიშვილმა ძალიან გაგვახარა. მან მონაწილეობა მიიღო izrune.ge -ს ოლიმპიადაში და საკმაოდ რთულ კითხვებს წარმატებით უპასუხა. ვულოცავთ მას ამ მიღწევას და მოვუწოდებთ სკოლის დანარჩენ მოსწავლეებს დარეგისტრირდნენ izrune.ge-ზე და ჩაერთონ ამ მეტად საინტერესო პროექტში“,- აღნიშნავენ სკოლაში.
გეოგრაფიის ოლიმპიადა- „მე და დედამიწა“, რომელიც განკუთვნილია I-XII კლასის მოსწავლეებისთვის, 10 თებერვალს, izrune.ge-ზე გაიმართა.
აღსანიშნავია, რომ ფოლადაანთკარის​ საჯარო სკოლის მოსწავლეები მოსწავლეთა ტესტირების ინოვაციურ პორტალში - izrune.ge აქტიურად არიან ჩართულნი.
მოსწავლეები izrune.ge-ს შემეცნებით, სახალისო და მამოტივირებელ ტესტებს წარმატებით გადიან.