06 დეკემბერს საქართველოს ეროვნული ინტელექტ-ჩემპიონატი „ეტალონის“ დიდუბე-ჩუღურეთის რაიონის დისტანციური კონკურსის ფარგლებში 2021 წლის „ქალაქ თბილისის დიდუბე-ჩუღურეთის რაიონის ეტალონი მოსწავლე“ გამოვლინდა. ტიტული თბილისის N166 საჯარო სკოლის X კლასის მოსწავლე კესო მღვდელაძე მოიპოვა.
შეგახსენებთ, რომ კონკურსის პირველი ეტაპი ტესტირების სპეციალური პორტალის საშუალებით გაიმართა, რომლის შედეგების მიხედვით შეირჩნენ ის მოსწავლეები, რომლებიც ერთმანეთს შემდგომში „ქალაქ თბილისის დიდუბე-ჩუღურეთის რაიონის ეტალონი მოსწავლის“ ტიტულისთვის შეეჯიბრნენ.
ინტელექტ-ჩემპიონატის კონკურსის პირველ ეტაპში მონაწილე ყველა თბილისელი მოსწავლე „ეტალონის“ სპეციალური ონლაინ სიგელით, ხოლო მეორე ეტაპში - ონლაინ ოქროს სიგელით დაჯილდოვდა.
ქალაქ თბილისის დიდუბე-ჩუღურეთის რაიონის II ეტაპის მონაწილეთა სია - ეტალონი
„ეტალონი“ მოსწავლეებს წარმატების მწვერვალების დაპყრობაში ეხმარება“ - დიდუბე-ჩუღურეთის რაიონში ინტელექტ-ჩემპიონატ „ეტალონის“ I ტური დასრულდა