„ჩვენ არ გვაშინებს სირთულეები, ყველაფერს თანადგომით დავძლევთ“-თბილისის N6 სკოლის დირექტორი სასკოლო საზოგადოებას სწავლის დაწყებას ულოცავს
15-09-2021
დღეს, საქართველოში ახალი სასწავლო წელი დისტანციურად დაიწყო. თბილისის N6 საჯარო სკოლა სწავლის განახლებას მომზადებული შეხვდა. სკოლის დირექტორი თამარ აბაზაძე სასკოლო საზოგადოებას საგანმანათლებლო პროცესის განახლებას დიდი სიყვარულით ულოცავს.
„გულითადად ვულოცავ თბილისის მე-6 საჯარო სკოლის მონატრებულ მოსწავლეებს, მშობლებს და პედაგოგებს წლის მნიშვნელოვანი მოვლენის დაწყებას. დღეიდან იწყება ახალი 2021-2022 სასწავლო წელი, ცოდნის, ახალი გამოცდილების, ახალ გამოწვევებთან შეჭიდების, ახალ მეგობრების შეძენის პროცესი. მინდა თითოეულ თქვენგანს წარმატებები ვუსურვო. გახსოვდეთ, რომ ხართ ქვეყნის მომავალი და თქვენი განათლება უმნიშვნელოვანესია ჩვენი ქვეყნის განვითარებისთვის.
ჩვენ არ გვაშინებს სირთულეები, ყველაფერს დავძლევთ თანადგომით. გისურვებთ ჯანმრთელობას, იმედს ვიტოვებ მალე დავუბრუნდებით სასკოლო სივრცეს, სიყვარულით თქვენი თამარ აბაზაძე“,- აღნიშნულია მისალოც წერილში.