ფარცხანაყანევის N3 საჯარო სკოლის პირველკლასელებმა სასწავლო წელი წარმატებით დაამთავრეს.
დაწყებითი კლასების მასწავლებელმა სადამრიგებლო კლასის მოსწავლეებს და მათ მშობლებს სასწავლო წლის წარმატებით დამთავრება დისტანციურად მიულოცა და ვიდეორგოლი მიუძღვნა.
„ჩემო პატარებო, გილოცავთ სასწავლო წლის დასრულებას, ყველა დასასრული ყოველთვის ახლის დასაწყისია და მე მჯერა, რომ თქვენ საამისოდ კარგი სტარტი გაქვთ. უკვე მეორე კლასელები ხართ. დარწმუნებული ვარ სექტემბრიდან შემართებით შეუდგებით ცოდნის მწვერვალისკენ მიმავალ ბილიკს..მართალია ერთმანეთს პირისპირ ვერ ვხვდებოდით, მაგრამ კომპიუტერის ეკრანს მიღმაც ვგრძნობდით, როგორი ინტერესით უსმენდით მასწავლებლებლებს, აკვირდებოდით მათ ყოველ მოძრაობას, ცდილობდით ზედმიწევნით ზუსტად შეგესრულებინათ ჩვენი მითითებები, შეგეცნოთ სამყარო, გაგეგოთ ბევრი ახალი რამ. თქვენთან ერთად ამ დღეს ვულოცავ თქვენს მშობლებს, რომლებიც გვერდით გიდგანან და ყოველთვის მზად არიან, საკლასო ოთახი, სკოლის ზარის წკრიალი, სახლში, თქვენს ოთახებში შეიგრძნოთ, თქვენ მართლაც ყოჩაღები ხართ!
სიყვარულით, თქვენი თიკო მასწავლებელი“,- წერს პედაგოგი.