მორიელებო მტრები და ინტრიგები იჩენენ თავს, თევზებო შავი მთვარე თქვენს შეცდომებს ელის - ერთი დღე ამ კვირაში, როცა მნიშვნელოვანი მოვლენა ხდება
როგორც ასტროლოგი მიხეილ ცაგარელი ამბობს, ამ კვირაში მნიშვნელოვანი მოვლენა არის 23 ოქტომბერს, როცა მზე ტოვებს სასწორის ზოდიაქოს ნიშანს და გადადის მორიელის ზოდიაქოში.
მორიელს მოაქვს ორგანიზებულობა, დისციპლინა, შეუპოვრობა, შრომისუნარიანობა, ინტუიცია - ეს ერთადერთი ნიშანია, რომელიც გრძნობს სიკვდილის სურნელს. მას აქვს საშინელი თვისებები, რომლის კონტროლი აუცილებელია. ზედმეტად ადრამატიზებს ცხოვრებას, ვერ იტანს წარუმატებლობას, სასწაულად ჯიუტი და ეჭვიანია. სარკასტული გამონათქვამების დიდოსტატია, რასაც იტყვის დამანგრეველია. წყენის დამახსოვრებისა და სამაგიეროს გადახდის ტენდენცია ძლიერდება. მას აქვს ცუდი აზრების შემოტევის პერიოდიც, თუ ცუდი აზრები მოგივიდათ, დროულად მოიშორეთ.
როგორც ცაგარელი გვაფრთხილებს, ეს კვირა არის წლის ბოლო ნეგატიური კვირა, შეიძლება დაგროვებულმა ყველა ნეგატივმა ერთად მოიყაროს თავი. 22 ოქტომბრიდან 29 ოქტომბრის ჩათვლით, რთული და მძიმე პერიოდია. შეცდომების, პრობლემების, კონფლიქტების, ტრამვულ-ავარიული ტენდენციები იმატებს.
ასტროლოგიური პროგნოზი ყველა ზოდიაქოს ნიშნისთვის იხილეთ ვიდეოში: