გომაროს საჯარო სკოლის მოსწავლეებმა შემოდგომა მრავალფეროვანი სანახაობით „გააცილეს“
ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ გომაროს საჯარო სკოლაში სასწავლო პროცესი გაჯერებულია მრავალფეროვანი ღონისძიებებით, რაც ცოდნასთან ერთად, მოსწავლეთა შემოქმედებითი ნიჭის განვითარებას ემსახურება.
ახლახან, სკოლაში საშემოდგომო ზეიმი გაიმართა. ღონისძიების სამზადისში დიდი თუ პატარა- ყველა ენთუზიაზმით იყო ჩართული.
მოსწავლეებმა შემოდგომის სიუხვესა და მშვენიერებას ლექსები და სიმღერები მიუძღვნეს, მრავალფეროვნებას ხოტბა შეასხეს და აღნიშნეს თუ რაოდენ ბარაქიანია წელიწადის ეს ულამაზესი დრო საქართველოში.
„ეს დღე ზღვა ემოციებით სავსე იყო თითოეული ჩვენთაგანისთვის. ერთად გავაკეთეთ ხინკალი, თათარა და ამოვავლეთ ჩურჩხელები. მოვაწყეთ საშემოდგომო გამოფენა, მოსწავლეებმა წაიკითხეს ლექსები გავცვალეთ დადებითი ემოციები და გადავიღეთ სამახსოვრო ფოტოები“,- გვიყვებიან სკოლაში და მადლობას უხდიან ყველას, ვინც ღონისძიებაში იყო ჩართული.
„მადლობა გომაროს საჯარო სკოლის დირექტორს, ბატონ თენგიზ გობაძეს გვერდში დგომისთვის და ამ დღის გალამაზებისთვის. ასევე, მადლობა თითოეულ მასწავლებელს, მოსწავლეს და მშობელს ძალისხმევისა და ჩართულობისთვის“,- დასძენენ სკოლაში.