სიახლეები
ეტალონი

გაიცანით „ეტალონის“ გრანდიოზული ფინალის მონაწილეები
05-06-2018
-
+


საქართველოს ეროვნული ინტელექტ-ჩემპიონატ „ეტალონის'' 2017-2018 სასწავლო წლის ფინალისთვის მზადება მიმდინარეობს.

მასში საქართველოს ყველა მუნიციპალიტეტის „ეტალონი მოსწავლეები“ მიიღებენ მონაწილეობას. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები კახეთიდან:

ახმეტას წარადგენს დუისის საჯარო სკოლის მოსწავლე მარიამ მარგოშვილი.  

დედოფლისწყაროს წარადგენს ზემო ქედის N2 საჯარო სკოლის მოსწავლე ელენე ჩოხელი. 

გურჯაანს წარადგენს ველისციხის საჯარო სკოლის მოსწავლე თორნიკე ნესუაშვილი.  

ლაგოდეხს წარადგენს გვიმრიანის საჯარო სკოლის მოსწავლე ნინო შველიძე. 
 
ქალაქ თელავს წარადგენს თელავის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე ანი ქუცაიძე.  

საგარეჯოს წარადგენს უდაბნოს საჯარო სკოლის მოსწავლე ტატო ჩართოლანი. 
 
თელავის მუნიციპალიტეტს წარადგენს იყალთოს საჯარო სკოლის მოსწავლე მარიამ შიშმანაშვილი. 

ყვარელს წარადგენს წმინდა ილია მართლის სახ. გიმნაზიის მოსწავლე ანა გუშკაშვილი. 

სიღნაღს წარადგენს ტიბაანის საჯარო სკოლის მოსწავლე ნათია გურაშვილი.  

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები გურიიდან:

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტს წარადგენს ზემო ნატანების საჯარო სკოლის მოსწავლე ქეთევან ხომერიკი.

ჩოხატაურს წარადგენს ჩოხატაურის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე თამარ სიხარულიძე. 

ქალაქ ოზურგეთის წარადგენს ოზურგეთის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე აკაკი ზღულაძე. 

ლანჩხუთს წარადგენს წყალწმინდის საჯარო სკოლის მოსწავლე თინათინ კვაჭაძე. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები ქვემო ქართლიდან:

ბოლნისს წარადგენს წმინდა იოანე ბოლნელის სახელობის სკოლის მოსწავლე რევი კულდონაშვილი. 

დმანისს წარადგენს დმანისის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე ტარიელ პაკელიანი. 

გარდაბანს წარადგენს სართიჭალის N2 საჯარო სკოლის მოსწავლე გიორგი გენგაშვილი. 

მარნეულს წარადგენს შაუმიანის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე მილენა ადამიანი. 

რუსთავს წარადგენს რუსთავის N20 საჯარო სკოლის მოსწავლე მარი ბრეგვაძე.
 
წალკას წარადგენს წალკის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე ირინა ირემაძე. 

თეთრიწყაროს წარადგენს კოდის საჯარო სკოლის მოსწავლე ნინო ახუაშვილი. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები იმერეთიდან: 

ზესტაფონს წარადგენს ქვედა საზანოს N2  საჯარო სკოლის მოსწავლე ერეკლე ლომთაძე.  

საჩხერეს წარადგენს კორბოულის N2  საჯარო სკოლის მოსწავლე ზურა სხირტლაძე. 

ვანს წარადგენს ვანის მართმადიდებლური გიმნაზიის მოსწავლე ჯონი დიასამიძე. 

ბაღდათს წარადგენს ბაღდათის N2 საჯარო სკოლის მოსწავლე ვახტანგ კიკნაძე. 

ჭიათურას წარადგენს ჭიათურის N2 საჯარო სკოლის მოსწავლე ლიზი ცარციძე. 

სამტრედიას წარადგენს დიდი ჯიხაიშის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე მეგი კაზეიშვილი. 

ტყიბულს წარადგენს ტყიბულის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე ლუკა ფორჩხიძე. 

ქუთაისს წარადგენს ქუთაისის N31 საჯარო სკოლის მოსწავლე დემეტრე ჯავახაძე. 

ხარაგაულს წარადგენს ხარაგაულის N2 საჯარო სკოლის მოსწავლე ლიზა ბარბაქაძე.
 
თერჯოლას წარადგენს ალისუბნის N2 საჯარო სკოლის მოსწავლე ლაშა ბეღელაძე. 

ხონს წარადგენს ხონის N2  საჯარო სკოლის მოსწავლე მათე კოპალიანი. 

წყალტუბოს წარადგენს წყალტუბოს N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე ზურაბ ჩაჩავა.
 
გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები სამცხე-ჯავახეთიდან: 

ადიგენს წარადგენს ვარხანის საჯარო სკოლის მოსწავლე ლედი სახამბერიძე. 

ახალციხეს წარადგენს ახალციხის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე ქეთევან შალუტაშვილი.

ახალქალაქს წარადგენს აფნიის საჯარო სკოლის მოსწავლე ირაკლი შავაძე. 

ნინოწმინდას წარადგენს ნინოწმინდის N2 საჯარო სკოლის მოსწავლე ჯემმა სეირანიანი. 

ასპინძას წარადგენს ასპინძის საჯარო სკოლის მოსწავლე ნინო მელიქიძე. 

ბორჯომს წარადგენს ბორჯომის N4 საჯარო სკოლის მოსწავლე ანა მორჩილაძე. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები სამეგრელო-ზემო სვანეთიდან: 

სენაკს წარადგენს კერძო სკოლა „მარიოტას“ მოსწავლე ალექსი შურღაია. 

წალენჯიხას წარადგენს ჩქვარელის საჯარო სკოლის მოსწავლე გიორგი ქარდავა. 

ქალაქ ზუგდიდს წარადგენს ზუგდიდის N7 საჯარო სკოლის მოსწავლე თეონა გოგუსანია. 

ზუგდიდის მუნიციპალიტეტს წარადგენს ორსანტიის საჯარო სკოლის მოსწავლე ლიკა შედანია. 

აბაშას წარადგენს აბაშის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე მარინა კუპრავა. 

მარტვილს წარადგენს გაჭედილის საჯარო სკოლის მოსწავლე მარიამ კანკია. 

ჩხოროწყუს წარადგენს ხაბუმეს N3 საჯარო სკოლის მოსწავლე გიორგი კვარაცხელია. 

ფოთს წარადგენს ფოთის N15 საჯარო სკოლის მოსწავლე ლევან გორგაძე. 

ხობს წარადგენს პატარა ფოთის საჯარო სკოლის მოსწავლე თორნიკე მოდებაძე. 

მესტიას წარადგენს ჭუბერის საჯარო სკოლის მოსწავლე ბეთქილ რეზესიძე. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები შიდა ქართლიდან: 

გორს წარადგენს ტირძნისის საჯარო სკოლის მოსწავლე ნია ტატუნაშვილი.

კასპს წარადგენს სასირეთის საჯარო სკოლის მოსწავლე მაკა მაისურაძე. 

ხაშურს წარადგენს ხაშურის N8 საჯარო სკოლის მოსწავლე ალექსი ქურდაძე. 

ქარელს წარადგენს აბანოს საჯარო სკოლის მოსწავლე სალომე სებისკვერაძე. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები მცხეთა-მთიანეთიდან:   

მცხეთას წარადგენს ძველი ქანდის საჯარო სკოლის მოსწავლე მორის ბეკურიშვილი. 

თიანეთს წარადგენს თიანეთის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე მარიამ ჯაბანიშვილი. 

ყაზბეგს წარადგენს სიონის საჯარო სკოლის მოსწავლე ოლიკო გუჯარაიძე. 

დუშეთს წარადგენს დუშეთის N2 საჯარო სკოლის მოსწავლე ლიზი ჭონქაძე. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები აფხაზეთიდან: 

აფხაზეთის ა/რ-ს წარადგენს თაგილონის საშუალო სკოლის მოსწავლე ჯესიკა არქანია.
 
აჟარას (ზემო აფხაზეთს)  წარადგენს თბილისის N18 საჯარო სკოლის მოსწავლე მარიამ ჩოფლიანი. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები აჭარიდან: 

ბათუმს წარადგენს ბათუმის N14 საჯარო სკოლის მოსწავლე სანდრო მამულაძე. 

ხელვაჩაურს წარადგენს აჭარისწყლის საჯარო სკოლის მოსწავლე მარიამ ზაქარაძე. 

ქობულეთს წარადგენს ქობულეთის N3 საჯარო სკოლის მოსწავლე თეკლა გოლიაძე. 

ქედას წარადგენს ძენწმანის საჯარო სკოლის მოსწავლე მარი ფარტენაძე. 

შუახევს წარადგენს ხიჭაურის წმინდა გრიგოლ ხანძთელის სახელობის სკოლის მოსწავლე ნონა ბოლქვაძე. 

ხულოს წარადგენს ირემაძეების საჯარო სკოლის მოსწავლე მარად მელაძე. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები თბილისიდან:

ჩუღურეთს წარადგენს თბილისის N24 საჯარო სკოლის მოსწავლე დაჩი მერაბიშვილი. 
 
დიდუბეს წარადგენს თბილისის N155 საჯარო სკოლის მოსწავლე ლაზარე ბედუკაძე.  

გლდანს წარადგენს თბილისის N191 საჯარო სკოლის მოსწავლე თამარ მურაჩაშვილი. 

ისანს წარადგენს თბილისის N90 საჯარო სკოლის მოსწავლე სოფიო ჟივიძე. 

კრწანისს წარადგენს თბილისის N127  საჯარო სკოლის მოსწავლე გიორგი ესიტაშვილი. 

მთაწმინდას წარადგენს თბილისის კლასიკური გიმნაზიის სკოლის მოსწავლე თამთა კაპანაძე. 

ნაძალადევს წარადგენს თბილისის N114 საჯარო სკოლის მოსწავლე ნინო კემულარია. 

საბურთალოს წარადგენს თბილისის N195 საჯარო სკოლის მოსწავლე მარიამ მდივნიშვილი. 

სამგორს წარადგენს თბილისის N106 საჯარო სკოლის მოსწავლე მარიამ ცუხიშვილი. 

ვაკეს წარადგენს თბილისის N54 საჯარო სკოლის მოსწავლე თეიმურაზ კუნჭულია. 

გაიცანით „ეტალონის“ ფინალისტები რაჭა - ლეჩხუმი და ქვემო სვანეთიდან: 

ამბროლაურს წარადგენს ამბროლაურის N2 საჯარო სკოლის მოსწავლე თამარ ბენდიანიშვილი.  

ონს წარადგენს ონის საჯარო სკოლის მოსწავლე ლუკა სამხარაძე.   

ცაგერს წარადგენს ლაცორიის საჯარო სკოლის მოსწავლე ნინო სილაგაძე.  

ლენტეხს წარადგენს ლენტეხის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლე სალომე ლიპარტელიანი.  

კომენტარები


სიახლეები
აქციაზე მისული პირები უნივერსიტეტისთვის სტუდენტების მიღების ერთი წლით შეზღუდვას
სკოლები
ჩოხატაურის ჩაისუბნის საჯარო სკოლაში მოსწავლეები ნიჭს სხვადასხვა მიმართულებით ამჟღავნებენ
საინტერესო
თავდაპირველად ქართველი მშობლებისა და ბავშვების
ქალი მძღოლის ისტორია სოციალურ ქსელში გამოქვეყნდა 
იაპონიის სკოლებს ახალი წევრები, ინგლისურად მოლაპარაკე რობოტები შეუერთდებიან
ეტალონი
სიახლეები