მასწავლებლის სახლმა სკოლებში, წამყვანობისა და მენტორობის მსურველებისთვის ინფორმაცია გაგზავნა, რომლის მიხედვითაც ირკვევა, რომ იწყება საინფორმაციო შეხვედრები პედაგოგებთან.
„სსიპ მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრი მარტის დასაწყისიდან იწყებს მასწავლებლის პრაქტიკული საქმიანობის (პორტფოლიოს) შესახებ საინფორმაციო შეხვედრების ჩატარებას იმ წამყვანი და მენტორი სტატუსის მსურველი მასწავლებლებისთვის, აკმაყოფილებენ პრაქტიკული საქმიანობის შეფასების წინაპირობას და სკოლის დირექტორებისთვის, რომლებშიც ეს მასწავლებლები არიან დასაქმებულნი.
კლიმატური პირობებიდან გამომდინარე, შეხვედრები ჩატარდება როგორც ონლაინ, ასევე პირისპირ რეჟიმში. იმისთვის, რომ მოხდეს აღნიშნული შეხვედრების უმოკლეს დროში ორგანიზება და დაინტერესებული პირებისთვის ინფორმაციის მიწოდების უზრუნველყოფა. გთხოვთ, არაუგვიანეს 1 მარტისა გადახვიდეთ ქვემოთ მოცემულ ბმულზე და შეავსოთ შესაბამისი ინფორმაცია“ - აღნიშნულია ინფორმაციაში.
რეგიტრაციისთვის გადადით ბმულზე.