დირექტორობის მსურველთა რეგისტრაცია განხორციელდება 2022 წლის 24 ოქტომბრიდან 4 დეკემბრის ჩათვლით საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ვებ გვერდზე.
დირექტორობის მსურველთა რეგისტრაციასა და ელექტრონულ ტესტირებას უზრუნველყოფს სსიპ განათლების მართვის საინფორმაციო სისტემა.
ელექტრონული რეგისტრაციის გვერდზე შესასვლელად აკრიფეთ მისამართი https://directors.mes.gov.ge/ ან ისარგებლეთ საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტროს ვებგვერდზე არსებული ბმულით.
გაითვალისწინეთ: რეგისტრაციისათვის აუცილებელია, რომ გადახდილი გქონდეთ კონკურსში მონაწილეობის საფასური, რომელიც შეადგენს 35 ლარს. გადახდა შესაძლებელია ლიბერთი ბანკის ნებისმიერ ფილიალში ქვემოთ მოცემული რეკვიზიტების შესაბამისად.
შენიშვნა: გთხოვთ, ნუ ისარგებლებთ მობაილ ბანკისა ან ინტერნეტ ბანკის მომსახურებით და რეგისტრაციის თანხა გადაიხადოთ ლიბერთი ბანკის ნებისმიერ ფილიალში ოპერატორის დახმარებით.
ვარსკვლავით (*) მონიშნული ყველა ველის შევსება აუცილებელია.
შესაბამის ველებში მიუთითეთ თქვენი სახელი, გვარი, პირადი ნომერი, გაეცანით პირობებს, მონიშნეთ პუნქტი „გავეცანი და ვეთანხმები“ და დააჭირეთ ღილაკს „გაგრძელება“, როგორც ეს ქვემოთ მოცემულ სურათზეა ნაჩვენები.