„გადმოგვიგზავნეთ ვიდეოები და თქვენს ნიჭიერებას საქართველოს გავაცნობთ“
26 მაისს საქართველოს დამოუკიდებლობის დღეს ვიზეიმებთ და ამ უმნიშვნელოვანეს თარიღს, „ეტალონის“ პროექტების სულისჩამდგმელმა, გოჩა ტყეშელაშვილმა ვიდეო მიუძღვნა. შვილიშვილებმა - დავით გეგელშვილმა და ალექსანდრე კახიანმა, სიმღერით - „საქართველო ლამაზო“, განსაკუთრებული ელფერი შესძინეს დღესასწაულს, ვიდომიმართვით კი თანატოლებს შესთავაზეს, თავადაც ჩაწერონ იგივე ან სასურველი ლექსი თუ სიმღერა - ასე გავაცნობთ თქვენს ნიჭს მთელ საქართველოსო, - ამ სიტყვებით მიმართა ბატონმა გოჩამ ერთგულ ეტალონელებსა და იზრუნელებს:
„მალე საქართველოს დამოუკიდებლობის დღე, 26 მაისია... მივუძღვნათ ჩვენს საქართველოს ლექსები, სიმღერები... დავით გეგელაშვილმა და ალექსანდრე კახიანმა „საქართველო ლამაზო“ ჩაწერეს! თუ მოგწონთ ეს სიმღერა და გინდათ თქვენც შეასრულოთ, აქვე, ამ პოსტის ქვეშ, ბმულზე ფონოგრამაა ატვირთული, გადმოწერეთ, იმღერეთ, ჩაწერეთ და გამოგვიგზავნეთ! ან ის ლექსი და სიმღერა შეარჩიეთ, რომელიც მოგწონთ და გიყვართ! თქვენს შემოქმედებასა და ნიჭიერებას მთელ საქართველოს გავაცნობთ! წარმატებებს გისურვებთ“!