თბილისში, ვაზისუბნის დასახლებაში მდებარე, თბილისის N90 საჯარო სკოლა ახალ სასწავლო წელს სრულად რეაბილიტირებულ გარემოში აგრძელებს სასწავლო პროცესს.
თანამედროვე სტანდარტების სკოლას აქვს უახლესი ტექნიკით აღჭურვილი კლას-კაბინეტები, საბუნებისმეტყველო ლაბორატორია, საკონფერენციო და სპორტული დარბაზები; რესურსოთახი და ექიმის კაბინეტი. შენობა ადაპტირდა სპეციალური საგანმანათლებლო საჭიროების მქონე მოსწავლეებისთვის, ფუნქციონირებს ლიფტი, მოეწყო სპორტული მოედანი, გამწვანდა სკოლის ტერიტორია.
კორონავირუსის გავრცელების პრევენციის მიზნით, პრემიერ-მინისტრის ხელმძღვანელობით მოქმედი უწყებათაშორისი საკოორდინაციო საბჭოს რეკომენდაციის თანახმად, სკოლა აღჭურვილია შესაბამისი ჰიგიენის საშუალებებით: დისტანციური თერმოსკრინინგის აპარატებით, დეზობარიერებით, ხელის დისპენსერებით და სადეზინფექციო სითხეებით.
აღსანიშავია, რომ სკოლის ადმინისტრაცია მაქსიმალურად აკონტროლებს სკოლის ტერიტორიაზე ჰიგიენური ნორმებისა და სოციალური დისტანცირების დაცვას.