„თქვენთან ერთად, შევძელით მიგვეღო გამოწვევა“-არასახელმწიფო საერო საშუალო სკოლა „ოცნების“ დირექცია მოსწავლეებს, მშობლებს და პედაგოგებს მადლობას უხდის
არასახელმწიფო საერო საშუალო სკოლა „ოცნების“ დირექცია სკოლის მოსწავლეებს, მათ მშობლებს, მასწავლებლებს და სკოლის პერსონალს 2019-2020 სასწავლო წლის დასრულებას ულოცავს და მათ მხარდაჭერისთვის და რთულ სიტუაციაში ადეკვატური რეაგირებისა და თავდაუზოგავი შრომისთვის მადლობას უხდის.
„არასახელმწიფო საერო საშუალო სკოლა „ოცნების“ დირექცია ულოცავს სკოლის მოსწავლეებს, მათ მშობლებს, მასწავლებლებს და სკოლის პერსონალს 2019-2020 სასწავლო წლის დასრულებას. გლობალური პანდემიის გამო, ქვეყანაში შექმნილი სიტუაციიდან გამომდინარე, ჩვენ, თქვენთან ერთად, შევძელით მიგვეღო გამოწვევა. არ შეგვეჩერებინა სასწავლო პროცესი და დისტანციური, ონლაინ პლატფორმების გამოყენებით ამოგვეწურა ეროვნული სასწავლო გეგმით გათვალისწინებული სასწავლო პროგრამა.
მადლობა თითოეულ მოსწავლეს და მათ მშობლებს მხარდაჭერისთვის. რთულ სიტუაციაში ადეკვატური რეაგირებისა და თანადგომისთვის.
მადლობა სკოლის კოლექტივს, თითოეულ პედაგოგს თავდაუზოგავი, გაათმაგებული შრომისთვის. თქვენი მონდომებისა და ინოვაციურ მეთოდებზე დაყრდნობით, ამ რთული პროცესის გამკლავებისთვის“.