აბაშის მუნიციპალიტეტის, გეზათის საჯარო სკოლის მათემატიკის უფროსი მასწავლებელი იზაბელა გაბუნია  2018 წლის საუკეთესო პედაგოგად დასახელდა.
მასწავლებელი საუკეთესო პედაგოგად  2018 წლის მასწავლებლის დღისადმი მიძღვნილი ღონისძიებაზე სამეურვეო საბჭოს თავმჯდომარემ დაასახელა.
იზაბელა გაბუნია მათემატიკის, საბუნებისმეტყველო მეცნიერებებისა და ტექნოლოგიების კათედრას ხელმძღვანელობს; მუდმივად იმაღლებს კვალიფიკაციას და გამოცდილებას კოლეგებსაც უზიარებს. ქალბატონი იზაბელას გუნდური მუშაობის უნარ-ჩვევები აქვს და მისი მოსწავლეები წარმატებულნი არიან სხვადასხვა ოლიმპიადასა თუ კონფერენციაში.
პედაგოგი მუშაობისას იყენებს მოსწავლეთა შეფასების განსხვავებულ ფორმასა და მეთოდებს, მუდმივად იღებს უკუკავშირს მოსწავლეებისა და მასწავლებლებისაგან, შედეგებს კი საკუთარი პედაგოგიური პრაქტიკის გასაუმჯობესებლად იყენებს.
იზაბელა გაბუნია კლასის დამრიგებელია და შესაბამისად, სადამრიგებლო საათიც დატვირთული აქვს. იგი მოსწავლეთა საჭიროებას წინა პლანზე აყენებს და თავდაუზოგავად ზრუნავს სკოლისა თუ მომავალი თაობის განვითარებისთვის.