ინოვაციურმა საგანმანათლებლო პორტალმა izrune.ge-მ თბილისის N11 საჯარო სკოლის „წიგნიერების დღის“ კითხვების შედგენაში ჩართულ პედაგოგებს მასწავლებლის საერთაშორისო დღე მიულოცა.
საგანმანათლებლო პორტალისგან მასწავლებლებს სიმბოლური საჩუქრები გადაეცათ.
სკოლის შეფასებით, izrune.ge სასკოლო ცხოვრებაში ჯანსაღ კონკურენციას ამკვიდრებს.
„izrune.ge სასკოლო ცხოვრებაში ჯანსაღ კონკურენციას ამკვიდრებს- ამისათვის მადლობა ბატონ გოჩა ტყეშელაშვილს და „წიგნიერების დღის“ მომზადებაში აქტიურად ჩართულ თბილისის N11 საჯარო სკოლის მასწავლებლებს და სკოლის დირექტორს, ქალბატონ ნინო ჯაბანიშვილს“,- აღნიშნულია სკოლის მიერ მოწოდებულ ინფორმაციაში.
„izrune.ge ტესტირების ინოვაციური პორტალია, სადაც მოსწავლეებს საშუალება აქვთ საკუთარი კლასის შესაბამისად სპეციალური ალგორითმით შექმნილი ინდივიდუალური და მამოტივირებელი ტესტები გაიარონ. პორტალზე ყოველი თვის მეორე ხუთშაბათი „წიგნიერების დღეა“.
„წიგნიერების დღეს“ მოსწავლეები კითხვებს წინასწარ შერჩეული კლასგარეშე ლიტერატურიდან იღებენ. ამ დღისთვის კითხვებს გამორჩეული სკოლის განსაკუთრებით აქტიური პედაგოგები ამზადებენ.