ლანჩხუთის N3 საჯარო სკოლის მოსწავლეები პროფესიული ორიენტაციისა და კარიერის დაგეგმვის მიმართულებით გასვლით გაკვეთილს დაესწრნენ
ლანჩხუთის N3 საჯარო სკოლის მასწავლებელმა მანანა სირაძემ პროფესიული ორიენტაციასა და კარიერის დაგეგმვის მიმართულებით საინტერესო გასვლითი გაკვეთილი ჩაატარა.
მე-9 და მე-11 კლასების მოსწავლეები მასწავლებელთან ერთად ლანჩხუთის „ავერსის“  კლინიკას ესტუმრნენ, სადაც დაათვალიერეს სამედიცინო აღჭურვილობა, მოინახულეს ლაბორატორიები, გაეცნენ ცენტრის მუშაობის პრინციპებს, მიიღეს მათთვის საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები.
„ეს დღე ძალიან საინტერესო, ინფორმაციული და პროდუქტიული იყო.  დიდი მადლობა მანანა მასწავლებელს ასეთი აქტიური და მეტად მნიშვნელოვანი აქტივობისათვის, ყოველი ასეთი გასვლითი გაკვეთილი, რომელიც მისთვის ნამდვილად არ არის უცხო, აფიქრებს მოსწავლეებს და გადაწყვეტილების მიღებაშიც ეხმარება. გვინდა წარმატებები ვუსურვოთ მას თავის მოსწავლეებთან ერთად“ - აღნიშნა სკოლის წარმომადგენელმა.