საგანმანათლებლო დაწესებულების მანდატურის სამსახური აცხადებს კონკურსს ინკლუზიური და სპეციალური განათლების მხარდამჭერი ცენტრის (სამმართველო) ფსიქოსაგანმანათლებლო შეფასებისა და კონსულტირების პროფესიული ზედამხედველის პოზიციაზე. შრომის ანაზღაურება: 2200 ლარი.
კონკურსის პირობები და კანდიდატისათვის წაყენებული სავალდებულო მოთხოვნები სრულად
ა) უმაღლესი განათლება - მაგისტრი ან მასთან გათანაბრებული აკადემიური ხარისხი ინკლუზიური/სპეციალური განათლების, ფსიქოლოგიის ან ოკუპაციური თერაპიის  მიმართულებით;
ბ) სამუშაო გამოცდილება - ინკლუზიური და სპეციალური განათლების მიმართულებით მუშაობის არანაკლებ 3 წლიანი გამოცდილება;
გ) ბავშვის განვითარების (კოგნიტური, ფსიქო-მოტორული, ფუნქციონირების) და/ან ფსიქო-საგანმანათლებლო შეფასების პრაქტიკული გამოცდილება შეფასების სტანდარტიზებული ინსტრუმენტების გამოყენებით - არანაკლებ 5 წელი;
დ) სპეციალური საგანმანათლებლო საჭიროების/ინკლუზიის ან/და შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე ბავშვების მომსახურების სფეროში პროფესიული ზედამხედველობის ან მომსახურების კოორდინირების გამოცდილება (სასურველი);
ვ) ინგლისური ენის ცოდნა (სასურველი);
ზ) საოფისე პროგრამების კარგი ცოდნა (Microsoft Word; Microsoft Excel; Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook).